Sponsor Bağlantılar
SPONSOR


Kadınlar İçin Güzel Bi Olay


otobus

Sohbet Sitesi olarak sizlere bu gün ve bu günden sonra daha farklı konularla karşınıza çıkmaya devam edicez. Bu gün insanlıgımız için çok güzel bi konuya yer vericez, Akşam geç saatlere kadar iş yerlerinde çalışan bayanlar artık güzel  olay aslında Akşam 22:00 degilde  saat 20: 00 den sonra olsa daha iyi olabilir. Bu Düşünceye nasıl varıyoruz hayatımızda olmazsa olmazlarımız hepimizin anne, bacı, kardeşleri var ıssız ve sakin yerlerde oturan insanlar bu ülkede çok örneklicek olursak.

20 yaşında bi kız dolmuşla işe gidip geliyor evi dolmuş duragının çok uzagında bu güne kadar otobüs duraklarında kesinlikle durak harici yolcu indirme ve bindirme zorunlulugu vaardı ve bunun yüzünden akşamları iş yerinden evlerine geç gelen bayanlara sarkıntılık yapan hatta tacizden daha kötü zorla alıkoymalara kadar kötü olayları tv ekranlarında binlerce kez gördük.  bu yüzden bi çok genç kızlar işde calıştırılmamak için evlere hapisler olunuyordu aileleri tarafından buda gençligin her şekilde  kısıtlanması ve psikolojik sorunlar oluşturup artık evdan kaçmaya kadar giden yollarıda bu güne kadar hep gördük. Bunların tekrar tekrar yaşanmasını görmemek istiyoruz artık.

Ama Bu gün gazetelerde yer alan haber bayanları çok memnun etmiş bi duruma geldik gönül isterki böyle kötü olayların yaşanmaması sadece bizim bi dilegimiz insan Oğlu kim ne yapmak istiyorsa yinede yapıyor. Artık bayanlar Akşam 22:00 dan sonra evine en yakın yerde toplu taşıma araçlarından inmeleri bizleri sevindiren bir olay oldu.

Bu Konu Haricinde insanlıgımız büyük etkiliyen bir olayda istismarcılara karşılık zorla bayanları kaçır onlara tecavüz et eeeeeeeeeee sonra nolcak ben bu kızla evlenirimde devlette buna musade etsin ve bu olayı teşfiklesin benim bu konudaki tam düşüncelerimi yazıcak olursam şuanki site direk kapatılır ve direk hapse atarlar. ama neden Tecavüzcülere böyle bi iyilik yapılıyor Türkiye Fuhuş Yatagı degil bunu asla unutmayalım.  Yaptıgınız Kötü Şeyleri artık yapmayın Sizinde Anne Bacınız illaki var.  onlara öyle bir şey yapıldıgında namus davası deyip öldürmeye kalkıyorsunuz O Senin Namusunsa o namus o kızın onlara el Sürmeyin. Bu Konu Hakkında söylenebilecek çok agır sözler var ama benim elimden gelen onların birazda olsa ufacık beyinlerine kazıması.

Şimdi bazı genç seven aşıklar var  bir erkek kız istemeye gidiyor Gençler birbirini seviyor lakin kızın anne babası evlenmelerine karşı  5 kez istemeye gittik vermediler diyor ne yapmalıyım diyor. Ben şahsen bu duruma karışamam güzel kardeşim size bi akıl veremem sizlere verecegim akıl sizlere belki bi iyilik olucak ama toplum yaptıgım söyleşiyi begenmeyecek Kınamalar gelicek.

Bu Makalemizde Sizlere Kadınlar İçin güzel bi haber vermek olacakdı birazda bu konu açmaya çalıştık.

 
Kategori
: Haber
Yazar
: admin
Etiketler
:


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SPONSOR
Kategoriler
Sponsor Bağlantılar

Omegla

DMCA.com Protection Status